Komplet szklanych ozdób choinkowych z rzeźbioną w drewnie szopką Komplet szklanych ozdób choinkowych z rzeźbioną w drewnie szopką

Kod: 8203420013
zł299
w magazynie (>5 szt)
Rozmiar
Namalowany
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
24.7.2024

Komplet szklanych ręcznie robionych ozdób choinkowych z drewnianą szopką, która będzie odpowiednią ozdobą świątecznego stołu lub może służyć jako zawieszka na choinkę lub okno.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyjątkowa rzeźbiona szopka bożonarodzeniowa umieszczona w ręcznie robionej szklanej bombce. Zestaw składa się z trzech szklanych ozdób choinkowych i dziesięciu rzeźbionych, drewnianych figur. Część pierwszej dekoracji to Święta Rodzina wołu i osła, druga dekoracja przedstawia trzech królów, trzecia dekoracja pielgrzymów z owcami. Wielkość stojących postaci dorosłych do szopki wynosi 3 cm. Figurki są wyrzeźbione z drewna klonowego. Dekoracje wykonujemy tak, aby można je było postawić na swoim wigilijnym stole podczas wigilijnej kolacji lub zawiesić na oknie lub na choince lub w innym ulubionym miejscu. Oferujemy Państwu ekskluzywną szopkę bożonarodzeniową wykonaną z naturalnych materiałów - szkła i drewna. Szopkę można kupić online nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twoich bliskich.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Świąteczne ozdoby szklane
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: